Září 2010

Koniec!

19. září 2010 v 15:38 | Aniya |  OtHeRs
Aniya, Skßn-qa, KiTiNkA, AnĐuŁé nebo jak všelijak jsem tu byla končí. Konec s tímto blogem, konec se starými vzpomínkami. Díky něčemu (někomu) jsem se dokázala odpoutat od minulosti a nechci aby mi tenhle blog připomínal cokoliv z minulosti. Prostě.. začínám nanovo. Poslední zádkladkovej rok, poslední článek na tomhle blogu. Mám jich tu moc a moc rozepsanejch. Ať už na téma, dotazníků nebo nedokončenejch povídek. Přestěhovala jsem se jinam, blog s jinou tématikou, jiným zaměřením a s jinou, nenapodobitelnou přezdívkou. Blog nezruším, ale ani nepovedu dál. Díky všem, co sem kdy zavítali a nechali komentář, bez vás by nebyl blog blogem. Díky. A.. Adios'

Víkend v Praze

10. září 2010 v 22:19 Moe příběhy
Byla středa a já šla domů ze školy. Už druhý den co jsme tam trčeli skoro do tří. No, jako deváťáci máme pěkně nabitej rozvrh. Najednou mi v kapse začal vibrovat mobil. Magda. Tušila jsem že je to něco s republikou. "Aničko, vzali tě!" jásala a já jsem si povzdychla. Jasně, bylo super že mě vzali na mistrovství české republiky ale doma momentálně nebyla taková situace, která by mě pustila o tři sta kilometrů napříč republikou. Tak jsem došla domů, hodila aktovku klasicky do kouta a usadila se k pc. Za chvíli rozrazil dveře otec. Po pondělní přednášce o mým chování, který ani zdaleka neodpovídá čtrnáctileté holce jsem nahodila úsměv a šla na věc. Po milionech dotazů mě pustil. Za podmínky že zjistím kde spíme, náklady si uhradím sama a dám mu kontakt na nějakýho trenéra. Měla jsem vyhráno.

Měl jsem sen.. (Martin Luther King)

5. září 2010 v 13:19 | Aniya |  My DiArY...
To co se mi dneska zdálo, na to asi jen tak nezapomenu..

Naposledy poprvé..

2. září 2010 v 20:29 | Aniya |  My DiArY...
Včera, 1.září. Obyčejnej prvoškolní den. Pro mě poslední. Poslední prvoškolní na základce. Jako deváťačka sem tam naklusala už na půl osmou a vodili jsme prvňáky do tříd. (Asi aby viděli, že se na té škole dá devět let přežít..). Potom sme zalezli do třídy dostali rozvrh a žákovský. O přestávce sme se vydali za naší bývalou třídní a trošku zavzpomínali.. No, co bylo už není. Potom ještě hodinku snýst učitelku a hurá na oběd a domů. A na brigádu.. Rozdávat letáky. Kupodivu, bavilo mě to. Možná to bylo dobrým kolektivem mé party, nebo uvolněnou atmosférou. Teda do doby než se nám blížila padla. Přišel k nám nějakej pedáč a začal na nás divně čumět. Tak sme se rači zbalili, a šli zpátky na stadec. (o tom že nám ochranka vyhodila od Kaufu rači pomlčím.. :D). No a pak domů.