Květen 2009

♥..=o*

31. května 2009 v 13:52 My DiArY...
12921.Napiš 5. songů a co nebo kdo se ti u nich vybaví
.Nápoj omamný.. newim proč ale vybauje se mě Milan.. alias Kilda
..Hold my overload.. hej taky newim proč ale Paťa Mlčoch
...Šest metrů hluboko.. Míša Jakubčíková xD
....Now you're gone.. AneT
.....Licky licky.. Kačka B.

12922.Máš teď holku/kluka??
.Ne

12923.5 věcí co tě baví
.Atletika
..Fotbal
...Chodit veen
....Poslouchat music
.....ICQ ♥

12924.Co nebo koho miluješ?? (7.věcí)
.Kamoše
..Rodinu
...Atletiku
....Fotbal
.....Music
......Kreslení
.......KLUKY♥ =o*

12925.Kolik je teď hodin??
13:47

12926.Co budeš dneska dělat??
Pokud nebude chcat tak pujdu asi s AneT ven

12927.Co budeš dělat zítra??
No tak ráno esi nebude chcat pujdem s vojákům na kozinu a odpoledne asi na trenál

12928.Co posloucháš za hudbu??
Hipec..

12929.Co říkáš Le párkúru??
JJ suprovej hlavně ty salta atd. mám slíbený od jednoho borca že mě to naučí :)

129210.Co ty a škola?? Jak vypadá vysvědčení??
ježiši běž někam.. tý jo možná budu dělat v září opravný zkoušky páč kůli závodům nechodím na rukodělky xD

129211.Jsi žárlivá??
Hafooooo!!

129212.Jsi lechtivá??
jak už sem jednou řekla.. když řeknu ne budu kecat. když řeknu jo nechci vidět co mě čeká :D

129213.Už konec ne??
No už by bylo na čase!!

129214.Ok kdo má pokračovat??
MisHa nebo jak se to kua píše!:D

test

14. května 2009 v 20:32 My DiArY...
hej lidi tak jak to bude napsany tak mi to fak vyšlo nic sem neupravovala!!

POzastawení

14. května 2009 v 19:17 OtHeRs
NO ta stručně a jasně pozastavuju!! Stejně sem nikdo asi nechodí taže je vám to víte kde ae i tak pozastavuju už tak sem davala malo článků atd.
1.teplo= su fur venku i dyš teť chčije
2.nwm co přidávat a ani se mi nechce nic hledat mno...
3.proste pozastavuju na dobu NEurčitou

Jaksi to na mě padá... :[

5. května 2009 v 18:14 | horolezkyně:D |  My DiArY...
Hej lidi to je nákej blbej den dneska...až na matiku všude zewl :D. Nooo a teďka si uvědomuju že už za necelí dva měsíce nám odejdou devá'táci... ty loňský se tolik neznala, spíš holky ale až odejdou tito my budem v osmé (tý jo) a Voráč(), Školař a spol. v deváté tak už to nebude vono... :( Prostě už mě chybí Tóňa :D Jako ani ne on al dycky ta drbárna na Tornádu :D narážky na Tóňu typu ,,Ty seš pi*a Tóňa a zabít nás nechceš?":D prostě supr. :D No a ten odjel včera ale příští rok prej zas dojede...no příští rok...OMFG dožiju se vůbec?:D Nooo a ten je pryč den... nechcu se vidět příští rok... ale dá se zapomenout a nevzpomínat tolik aby to bolelooo... I když ty kluky z devítek taky moc neznám tak aspon Po tom ,,omylným" narážení na obědě do sebe s nima :D o tom předbíhání na obědě...na to prostě nezapomenu!! Na to nejvíc borec Kuba Petr :D...a nejenom on..aji Milda Adamec, Jeňa Müller, Michal Zezula, Patrik Menoušek, Petr Kostelka... Martin Sekerák... Martin Duchoň... Lukáš Chalabala... Filcha (Fiala)...!969!Vičar... Tomáš Doležálek...Srdíčkoo *2153*Lukáš Hlavina... Jirka Grošek..Srdíčko *603*Srdíčko *603* je mě jasný že je třeba o víkendech určo budu vídat ae... nebude to stejný!! :(

The good old days??

5. května 2009 v 17:50 | OXFORD |  Moe příběhy
A ještě jeden článek z OXFORDské učebnice AJ.

I went to the dentist yesterday. I needed a filling in one of my teeth. It was all rifht. It didn't hurt. The dentist gave me an anaesthetic, so I didn't feel anything. And she used a fst electri drill.
I'm glad I didn't live two hundred years ago. People didn't like to go to the dentist's then, even if they had toothache. The dentist didn't give you an anaesthetic, so you feel everything. He didn't use a fast electric drill.
Today the dentist's surgery is nice and clean, but in those days everything was very dirty.Most dentists didn't have a surgery. They worked in the streets or in the shops. The dentist didn't washed his hands and he didn't clen his instuments.
In those days rich people had very bad teeth. They ate a lot of sugar, but thy didn't clean their teeth. So they needed false teeth. Today dentists make false teeth from plastic, but in those dyas they used real teeth. They took teeht from dead people, and sometimes poor people sold their teeth, because they didn't have any money. Poor people had good teeth, because they didn't eat lot of sugar.

Stone Soup

5. května 2009 v 17:38 | OXFORD |  Moe příběhy
Kdo chodí do sedmé a má učebnice do ajiny od OXFORD tak to bude znát... :]

One day a tramp came to an old woman's house. ,,Excuse me," said the tramp. ,,I'm very hungry. Have you got anything to eat?." But the old woman was very mean. ,,Go away," she said. ,,I haven't got any food for you,." ,,Oh,"aid the tramp, ,,Well, have you got any water? You see, I've got a magic stone and I can make soup wuht it. But I need some water." ,,A magic stone, eh?" said the mean old woman. ,,Yes, I'e got some water."

She fetched a big saucepan of water and put it on the cooker. The tramp put the stone into it. After a while he tasted the soup. ,,Mmm. It's very good" he said. ,,Have you got any salt and pepper?" The old woman fetched some salt and pepper. ,,Mmm. That's better," said the tramp. ,,It really needs sme vegetables. It's a pity you haven't got any vegetables."-,,Oh, I can find some vegetables," said the old woman. She ran into the garden and broufht back soma potatoes, carrots, beans and a big onion. The tramp put the vegetables into the saucepan.

,,Ia it ready now?"asked the old woman. ,,Almot," said the tramp. ,,It really needs some meat. It's a pity you haven't got any meat."-,,Oh, I can find some meat,"said the old woman. She ran to cellar and came back wiht some ham and soma sausages. The tramp put them into the saucepan.

,,Right,"said the tramp after while. ,,I can't see the stone now, s the sop is ready. Bread is very good with stone soup. It's a pity you haven't got any bread."-,,Oh, I can find some bread,said the woman. She went to the cupboard and fetched a loaf of bread, some butter and bottle of wine. She put them on the table wiht some knives, forks and spoons.
,,Mm, thi is delicious,"said the old wonam when she tasted the soup. ,,And you made it with just that magic stone." The tramp smiled, picked up his knife and cut another slice of bread.

Jakási debilní nálada...

4. května 2009 v 21:25 | chuděrka horolezcova :'( |  My DiArY...
Mnooo tak dneska sem v HV dostala pětku a víte za co?? Za to že sem neměla akési papír nalepenej... chápete NALEPENEJ!! o to jí šlo... kráva. Pak ve fyzice mě chtěl celej žhavej zkoušet ae sem se vykecala...naštěstí :D. Stejně sem to neuměla :D. No v zemplu prudáá :(. Akorát Šot do mě vlil brý kody!:D. Mnooo pak v čejině takový volnooo sme se fotili : ale jenom celá třída a to bylo jaksi divně poskládaný a já sem čupěla!! :-O :D... Pak v seminářu zaas bordel jak sviňa!!:D:D No a v Dějáku sme se šli fotit znovu :D. A pa oběd a já sem šla dom na PC a pak až začlo pršet tak sem šla do města se vyfotit na registračku do atletiky. No a matka potřebovala něco v Squashu vyřídit tak sem na ňu čekala před tím cemtrem a teď vidím jak odvážej kolotoče...tak mě hned proběhlo hlavou jak na nich Katka brečela, jak sme se řechtali, z prdele Tóňovi nadávali jaká je to piča že je to rychlí... no prostě hafo zážitků a ká utracenejch :( :D. No a jak tam tak jedou tak za chvilec jedou dvě maringotky a zrovinka nastala červená a páč squah je hnd u přechodu tak sem jim viděla do oken a teď se tam vykloní takovej Tóňa a prej na mě Ahoooj!! :) prej Čau!!... a hned na mě sondil číslo nafouna... heeeeeej sonda jedna tak sem mu ho dala... no pak sem se šla celá zmoklá vyfotit ae dopadlo to nad moe očekávání!!:D no ale vytlem jeee!!:D Noo jinak f pátek se jde spat k babkám D tedá ja a ANeT a chcem jít ven s tím šaškem alias horolezcém kterýmu se líbí Zaokárka :/ z teo chytám rapla už druhej den!! :/

3.5.2009

3. května 2009 v 20:31 | _...Ann..._ |  My DiArY...
Heeeeeeej dneska by sem ala repete!! Ráno sem si psala s Groškem že prej vysadil odveře od bytu a nešli nasadit zpátky tak že má zaracha, a pak do mě ještě valilže ho nikdy nepozdravim.. no hlavne ze on me jo!! A ja ho mam zdravit před jeho kamošema... eště mě nepozdraví a já se strapnim! A začal mi říkat zrzko:D!:D

No a v 1 sem se stavila podle dohody pro AneT a šli sme do parku kde v Hanné lovili kotoločáři i s Tóňou ryby AneT prej ,,Chytaj si oběd" a já prej ,,Jo chytaj utopence":D:Da pak prej ,,Tóňa má nový trikoo!"-,,A čistý ponožky!":D No chvilu sme poseděli na lavce a šli sme spátky na sídlák a te'd jeden malej kolotočuář na nás s AneT ,,Hej tam ten dle v tom žlutým tričku tě miluje!" A fult newíme na koho to bylo!! Ale prej asi na mě páč ten malej kluk se díval na mě!!

Pak na sídlu sme potkali Dejwá,Venu (:-!) Kačku Z. a Domču s Kubou. Tak já a Domča sme si šli pro prachy a šli sme na lokotoče. Tak na Tornádio kde se ze mě vysypalo 30 ká který sem jim tam necala:D a pak sem šla s tou malou na klece... mazec eště že mám trénink loňska. No a když sme šli na to tornádo tak zase sem platila já hejj on se na mě tak divně díval :(:D.

A Dejw měl zase jednu ponožku černou jednu tmavěmodrou xD. No pak sme šli do eFka na kofolu a tý malí e chtělo na WC tak sem šla s ňou dovnitř a tak seděli nácí vocasníci a divně čuměli :D No pak sme se tam s Dejm pod stolem zase kopali a pak sme šli eště na sídlák...a na benzice sli zase na wc a pak dovnitř do obchodu a tak došel nákej kluk Jirka mysim a prej ,,Václav Václav Václav" a pak na nás tak divně čuměl...no na sídlu sme šli na hodku fšeci dom pak tam děcka omdlívali.. no a pak sme já AneT kačka Dejw a Vena šli do Dukl na fotbálek. Noo tak 3x vyhráli oni, 1x my a 2x remíza... a to bylo 2 na tři :D:D no prostě sem to hafo dlouho nehrála... a pa sme byly za mím a ta čupka po mě házela šutra:D a Grošek na nás tak divně čuměl z balkonu a když sem mu chtěla do gati narvat klacek tak na něho zařval Dejwe nedej se kurwa!! A já sem se nasrala narvala sm mu to tam a dewj prej Chtel bych videt tebe!!:D:D

Zaokárová :! :'(

2. května 2009 v 13:10 | _...Ann..._ |  My DiArY...
Hej včera sme byly s AneT zase na Tornádu, a zase sem to Tóňovi cvakala já :D a už mi to ani newa :D. No a pak už sme si nák prošli celý město, park , kde emmimochodem 2x potkala na bruslích Pospíšilovýho fotra a ani jednou sem já debil nepozdravila :D. No cooo, a eště na sebe tak čumíme... :D. no pak sme zůsali na sídláku a AneT že pude dom, že se okoupe, umyje si hlavu a podívá se na Let's dance 2 aby mohla byt večer na ICQ adomluvit dešní fotbal. No ae tak v sedum u mě někdo zvoní, mama prej ,,To bude taťka" no mě to přišlo divný, páč tata má dycky klíče a nezvoní tak sem projistotu řekla ,,Ano" a anet říkala něco ve smyslu jestli jdu eště ven či co a tak sem ju pustila navrch a slišela sem v tom zvonku ,,Překvapení" no a hned mi bylo jasný s kým jde. S Hannzym!! No tak dojeli navrch a teť se schovával za mikinu a AneT prej ,,Deš ven"-,,Jo":D ,,On se ti ostříhal" a začli sme se řachtat, a já sem si šla este pro foun atd a jak sem pak otevřela dveře tak na mě vybafnul:D sm myslela že je po mě:D. A šli sme pro Dejwa.. no a já sem mohla být jenom do 8, páč mama šla na kae a měla dojít asi o půl 11 a tat šel jak je jeho zvykem do hospody a došel někdy ve tři ráno. No a tak sem naklusala v 8 dom, a děckám sem řekla at zůstanou za barákem že eště dondu. Tata odešel někdy 20:15 a já uš sem samo nemohla ven!! Ale kdo došel na to že sem do 9 byla venku?? Nikdo *YAHOO*Prostě sem měla být dma ae šla sem ven... ach jo ty puberťáci :D. No a ona tam pak došla ikina s Klocovko, omčou a Zaokárovou :! a Honza dělal před katkou děsnýho machra :( to mě hafo deptalo pč ani neim proč :(. Snad ne proto čeho se obávám... Ale jak bylo řečeno esi si něco začne mím Honzou tak AneT s jejím Chalikem a já s AneTiným Leošem :D.
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:50):
aaaaaaa me jebneeeee:(
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:50):
me viiiic:(:(:(:(
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:50):
nn meeeeee
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:50):
kuli te katce:(:(:(
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:51):
ser na katkuu...podle me se bavit spolu moc dlouho nebudou
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:51):
proc myslis
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:52):
nevím...vím!!!
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:52):
:D tak co:D já chcu jenom důvod
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:52):
proste to vím!:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:52):
:(
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:53):
dpc proc tam museli dojit??
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:53):
nvm..ale on se choval uplne jinak pred nema!!
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:54):
jj no...
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:54):
ale proc
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:54):
taky sis vsimla...??..myslim ze delal machra pred kz
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:54):
jj prave to me sere
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:54):
se ho pak zeptam
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:55):
ok
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:55):
a jestli si neco zacne s hanzym..tak ja s chalikem:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:56):
ježiši:D
_...AneT..._ ‎(1.5:D2009 21:56):
jj:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:56):
a ja z leosem:D
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:56):
jezisi:D:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:56):
:D:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:56):
takže rači at si s ním nezačíná!!
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:56):
:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:57):
páč by odeme dostala a newim esi by sem s nou este mluvila
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:57):
k vuli klukovi se mlatit?:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:57):
jasny:D kluvi cemu jinymu??:Dkuli kamosce??:D
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:58):
ne kuli nicemu!:D:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:58):
:D no tak u me kuli klukovi!!:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:59):
treba kdybys me to udelal ty tak to bych nak prekousla ae ona:-/
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:59):
@=
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 21:59):
:D:D:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 21:59):
by sem ji napalila kopacak do rypaka jak Dejw me:DD:
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 22:00):
lol:D:D:D:D
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 22:00):
to byl mazec:D
_...Ann..._ ‎(1.5.2009 22:00):
:D by se bárbíně rozpadnul ksich:D:D
_...AneT..._ ‎(1.5.2009 22:01):
:D:D.a musela by jit na plastickou operacu...lol:D:D:D