Březen 2009

28.3.2009- nejvícz den!!

28. března 2009 v 20:22 | Ma...R!Ka |  My DiArY...
Dnešek málem padl...

25.3.09

25. března 2009 v 19:23 | Ma...R!Ka |  My DiArY...
Jéé dneska super den ale s děsným konem :(.

Empirik-Panel na panely--text

23. března 2009 v 20:36
Panel na panely

21.3.09

21. března 2009 v 18:53 | Ma...R!Ka |  My DiArY...
Čéče lidi dneska se byla v Habrovanech s Koukolem. Sme ve 12 odjížděli z nádru od nás z Vyskova s p. uč. Ludvíkovou. A jeli sme já, Míša, Kačka, Barča, Sabča, Pavel a Radek. A kluci dělali v busu takej bordel že sme je chvilama neznali. No a tak to bylo aji po ceztě zpátky. Pak sme šli ke kostelu do habrovan kde kluci zatloukli ceduli památnýho stromu, apak už sme si to šupajdili s p. Říhovou a Beryšem do Ošan na farmu Bolka. Tady sme si dali v restauraci krokety ze kterejch je me soufl este ted...:!. No pak si tam Pavel hral s kozama xD atd. no nic je me z tech kroket fakt nak soul tak pujdu papa


Surgetty

17. března 2009 v 18:42 | Ma...R!Ka |  Moe příběhy
,,Hey hey You you…"začala si Sabina prozpěvovat o přestávce na chodbě, když čekali se třídou na hodinu chemie.
,,Vypni tu sračku" navážela se do ní Anet, zasvěcená hoperka a rapperka.
,,Hele holky klídek,"zařval na mě Robin ,,Takhle se hádejte venku, a ne ve škole.
,,A jéje, pan poseroutka, včera dostal kvůli mně poznámku tak je chlapeček nasranej že??"smála se mu Martina.
,,Zourenská žákovskou"
,,Kráva.. zas to odnese Marťa.."stěžovala si polohlasem Hanka.
,,A Dilanská taky, aby jí to nebylo líto"


Žlutá panenka

16. března 2009 v 14:57 | Ma...R!Ka |  Moe příběhy
,,Pomoz mi!! Pomoz… najdi mě a vysvoboď mě…prosím" Adriana se celá zpocená zvadla na posteli. Budík zuřivě červenou barvou oznamoval půl čtvrté ráno. Ještě mám tři hodiny…pomyslela si, že si ještě může hezkou chvíli pospat, než bude muset vsát do školy, aby stihla autobus. Zavřela oči a usnula. O půl sedmé by budík nejradši rozbila na milion kousíčků, ale to se jí nepodařilo. Na žlutou panenku, která jí dnes ve snu volala, a prosila ji o pomoc zapomněla… prostě si tento sen nepamatovala. A i kdyby si ho pamatovala, nebrala by ho asi příliš vážně. Odpoledne měla sraz s bývalou spolužačkou u cukrárny. Dali si pohár vanilkové zmrzliny a společně ho zblajzli. Potom se vydali do hračkářství, protože Markétin bráška měl za necelý týden narozky, šli mu vybrat dárek.

Alpy volají-2.diel

15. března 2009 v 18:53 | Ma...R!Ka |  Moe příběhy
,,Tak ráno v 4:45 u fíglů sný!!" poznamenala se smíchem ale důrazně Lucka.
,,Jasný… a kolik spoždění toleruješ??" smála se Míša.
,, Ani minutu Michalko"smála se ,,Budeš holt muset vstát, ale tak Radim ti pomůže ne??" narážela na jejich nedávné nastěhování k sobě.
,,No ten určitě":D a už se smála celá banda.

Kupodivu stáli už 4:40 všichni u Policajtské stanice ve Vyškově. S lyžmi, lyžáky a jídlem a pitím. Nasedli do velkého autobusu který byl o něco málo prostornější než minibus který jel s nimi. Naložili lyže a další na cestu nepotřebné věci a pár minut po páté hodině vyrazili.Ještě nabírali nějaké lidi v Brně a Rusínově a vyrazili na směr Mikulov a odtud do Rakouska a přes Vídeň na začátek Alp na horu Stuhleck. Chvíli po deváte dorazili na místo, jejich "vedoucí" jim obstaral karty ,které ovšem na konci lyžování stejně museli vrátit, nazuli lyže a hned od spodní stanice je lanovka vyvezli do výšky 1315 m nad mořem. Sjeli o kousek níž, k restauraci, u které si na stojanu nechali pověšené batohy s jídlem a pitím. Celkem měl jejich "zájezd" asi 50 členů. Polovinu z nich neznala ani Lucka a většina lidí se tu stejně navzájem neznala. Přejili sjezdovku na šířku a nasedli na druhou lanovku která je vyvezla o párset metrů víše. Byla to 6-ti místná lanovka. Nikola,Radek,Lucka,Kuba,Míša a Radim jeli na první a za nimi Kristýna s Jirkou, ke kterým sipřisedli ještě dva mladí lidi. Až v půlce cesty si všichni uvědomili kdo to je. Byla to Romana a Jarda. Jezdila celá jejich desetičlenná partička pohromady, a jednou se rozhodli že vyjedou až na samotný vrchol této hory. Tedy ne na vrchol, ale na nejvišší sjezdovku. Do výšky 1767 m.n.m. Lucce s Kubou všichni ujeli protože Lucka ještě cosi fotila, ale celkem se jí všichni divili, páč tu byla děsná chumelenice ve které bylo vidět asi pět metrů. Takže ti dva jeli podle jakýchsi tyček, které je naštěstí dovedli ke zbytku party. Radek se přenesl přes to, že mu Jarek vzal holku, a začal se s ním kámoši. Stejně jako Romana s Nikolou. Byla z nich ted 10-ti člená partička kterou hned tak něco nerozházelo. Na zpáteční cestě už si esemeskovali o tom jak by chteli nahodit starý časy… Co myslíte, povede se jim to??

Timto končim s ěmito příběhy, ted se chystám na trochu jiný žánr. A to na Horory, tak se těšte. ;)

Alpy volají-1.diel

15. března 2009 v 18:51 | Ma...R!Ka |  Moe příběhy
Od prázdnin se neviděli… tedy ne všichni dohromady. Holky pořádali akce, kluci taky ale společně zašli jenom jednou na bowling. Romana se nikomu z nich neozvala, jenom Radkovi a to jen smskou že je konec, že zůstává s Jarkem. Radek to víceméně čekal. Ale nebral to až tak moc tragicky a taky si našel holku. Nikolu, docela milá holčina. Právě kvůli ní se vlastně pořádal ten bowling, aby ji Radek představil ostatním. Všichni ji ihned vzali mezi sebe, byla to příjemná blondýnka, o které vtipy na účet blondýnek opravdu neplatili. Byla o rok starší než ostatní holky, ale to už byl opravdu nepodstatný detail, snad jen že měla oproti holkám trochu víc zkušeností. Možná by se celá parta vídali mnohem častěji, jenže holky, teda až na Romanu která přešla na soukromou školou do Ostravy, byly v prváku na střední ve Vyškově a kluci už ve třeťáku v Brně. Nikola se ukázala jako slušném doplněk party, rozhodně nekazila srandu, ale ukázalo se že pochází ze slovenska, takže Lucka občas Radkovi něco překládala. Vlastně se viděli 6. prosince 2oo8 u nich b kamion Coca-cola a čirou náhodou se tam sešli. Byl tam aji Lucčin bývalej Petr. Teďka už ho brala jenom jako kámoše a on ji taky. Takže vše Ok. Přes Vánoce si jenom vyměnili dárky, a na Silvestra nikdo nikam nesměl… vůbec se nevědělo co se s kým stalo. Až ve středu 4. března 2oo9 se Lucka, Míša a Kristýna dozvěděli, že mají hrát basket proti jiným školám. A to za týden ve středu. Učitel je vybral všechny tři. Poctivě trénovali, aby měli alespoň nějakou šanci na umístění. Konečně tu byla ta osudová středa. K jejich překvapení hráli proti Romaně, tenhle zápas ovšem projeli, a to 34:8. Děsnej propadák!! Pak si s jejím družstvem dali odvetu ale tu projeli taky, ale už s lepším skorem 12:2. Ale to už Lucka zjistila že je tam i Petr. S tím taky trávila pauzy. Jednou jí podkopl nohy a tak mu dala pohlavek, ale když odcházela tak ji plácl po zadku… tak se sním začala rvát. On ji začal lechtat ale on jeho taky a chtěla ho zavřít na klučičí záchody. Ovšem před záchodama Petr zakopl ale držel Lucku, takže spadnul, hlavou zavřel dveře a Lucka spadla na něj. Učitelé samosebou všechno viděli ale naštěstí to nijak nekomentovali. S Romanou se holky ani moc nebavili… jenom jí Lucka oznámila, že zítra si jedou zalyžovat do Alp na Stuhleck (http://www.stuhleck.at) .

Moje dojebaný sny

14. března 2009 v 10:46 | Ma...R!Ka |  My DiArY...
Cč.

Repete

11. března 2009 v 18:51 | Ma...R!Ka |  My DiArY...
Váu klidně bych si dala repete dneška...